خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس

 امروزه با توجه به گسترش کسب و کار اینترنتی همه سعی در خرید نرم افزار اورجینال دارند. نرم افزارهای اورجینال نسبت به نرم افزارهای کرک شده مزایای زیادی دارند. یکی از مزیت های اصلی آن به روز رسانی به موقع است. ویندوز و آنتی ویروس از جمله نرم افزارهایی هستند که باید به صورت اورجینال ارائه شوند. البته هر فردی بسته به کارش باید نرم افزار تخصصی خود را به صورت اورجینال ارائه کند. برخی از افراد می خواهند برنامه های مختلفی را از Google Play خریداری کنند. برای خرید در گوگل پلی یا خرید برنامه های اورجینال باید هزینه برنامه را به صورت ارزی پرداخت کنید.

این روزها شاهد هستیم که نرم افزارهای زیادی به صورت کرک شده در بازار عرضه شده و با هزینه کمتر در اختیار کاربران قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به نرم افزارهای سیستم عامل اشاره کرد. بسیاری از افراد به جای ساختن نسخه اصلی یا اورجینال، نسخه کرک شده سیستم عامل را می سازند و روی سیستم خود نصب می کنند که بسیار اشتباه است زیرا تمام عملکردهایی را که نرم افزار اصلی در اختیار آنها قرار داده است، محروم می کنند. . .


برای استفاده از تمامی امکانات مورد نیاز خود در هر نرم افزاری باید نسخه اصلی و لایسنس نرم افزار را خریداری کنید. اما نکته مهم این است که برای خرید نسخه اصلی و لایسنس نرم افزار باید به صورت ارزی اقدام کرد و نمی توان از طریق سیستم های مالی داخلی ارز پرداخت کرد.


برای خرید نرم افزار اورجینال و لایسنس به وب سایت پیمنت 22 مراجعه کنید.

Comments

Popular posts from this blog

گیفت کارت روبلاکس Roblox

گیفت کارت آمریکن اکسپرس